Шановні мої читачі!
Я розумію, що вас поки не багато, але хотів поділитись з вами тим, що вразило мене. це є не тільки наслідком певних змін на планеті, але і може бути причиною... багатьох ще невідомих фактів.
Мова іде про виверження вулкану в Ісландії. Його наслідки ще не зовсім вивчені як я розумію.
Давайте відслідковувати інші події цього явища.
Чекаю коментарів.
неділя, 18 квітня 2010 р.
середа, 17 березня 2010 р.
Starting my blog
Підписатися на:
Дописи (Atom)
